Klubová činnost a Klub online

Šijeme a scházíme se pro radost

KLUB - Kde nás najdete, co děláme a na čem pracujeme


Klub VLTAVÍNKY Nelahozeves

Kde: Zagoralská - knihovna Nelahozeves

Kdy a v kolik: 1x měsíčne v pondělí od 16 hodin

Na čem pracujeme: Klubový Quilt Dvořákova Nelahozeves

Klub PODŘÍPANKY Černuc

Kde: zasedací místnost OÚ Černuc

Kdy a v kolik: v úterý od 17:30 hodin

Na čem pracujeme: Kl


TERMÍNY 2021: 

TERMÍNY 2021:

 

KLUB ONLINE - "S PATCHWORKEM DOMA I NA CESTÁCH"

- jedná se o uzavřenou online skupinku - klub do kterého budete mít přístup po celý 1 rok (03/21-02/22) - pokud se přihlásíte později, nic se neděje, veškeré návody zašlu i zpětně.

- jednorázový poplatek 650,- vč. DPH

- vhodné pro začátečníky i pokročilé ať šijete na stroji nebo v ruce :)

- v rámci klubu čerpáte automaticky 5% slevu na látky www.latkyslaskou.cz a také na návody pro šití ( slevový kód jen pro členy) Po uvolnění opatření i na výlety s patchworkem a kurzy naživo.

- v ceně je zahrnuto 10 bloků, které budu postupně přidávat a 2 dárečky v podobě malých návodů navíc. Vše zašlu ve formátu PDF na uvedený email. Pro všechny, kdo nemají tiskárnu, je i varianta, že pro zájem pošleme vytištěné poštou. Pak je tedy potřeba započítat poštovné + 15 Kč,- za tisk

A jak to funguje?

- v případě zájmu mě kontaktujte, zašlete email, zavolejte, napište přes kontaktní formulář a vždy uveďte email, který bude sloužit na zaslání návodů. Po přijetí platby na bankovní účet obdržíte fakturu a hned v zápětí návod. Vždy k 15 v měsíci očekávejte návod. Pokud jste uživatelé facebooku, budete pozváni do uzavřené skupinky, kde se námi můžete podělit o fotku právě šitého bločku. V případě nesnází Vám ráda poradím.

Pokud nejste fandové do klubu, tak se jen prostě můžete připojit do skupinky na facebooku Patchwork s Láskou a Látky s Láskou

Tak takhle to může vypadat aneb trocha inspirace