Pár slov o mně

"....do každého quiltu dávám něco ze sebe."

Jmenuji se Eva Böhmová, od mládí se zajímám o různé textilní techniky a po narození mých dvou dětí jsem se začala věnovat pletení, šití, drhání, vyšívání a tkaní.

Před deseti lety mě kamarádka přivedla k patchworku a od té doby se mu věnuji. Z počátku to byl jen a jen koníček, o kterém jsem prohlašovala, že tohle já nikdy dělat nebudu. Ale jak se říká ,, Nikdy neříkej nikdy! "Nyní není dne, kdy bych nezasedla do své dílny a nepromýšlela čím bych překvapila zákaznice a své blízké. To však neznamená, že koníček přestal být zábavou, právě naopak.

Do každého quiltu vždy dávám něco ze sebe. Každý quilt je originál a možnosti jsou opravdu nekonečné a to je to, co mě na patchworku nesmírně inspiruje a baví. Jak říkáme my patchworkářky: ,, Patchwork, to je diagnóza"  

 Pravidelně se účastním výstavy PPM (Prague Patchwork Meeting) v Praze, který organizuje Bohemia Patchwork Klub Praha. Ne jednou jsem se umístila na oceněných příčkách v soutěži o Nejkrásnější Český Quilt. Jsem členkou několika spolků, kde se stejně nadšenými kamarádkami si předáváme poznatky a radosti z této nekonečně nádherné tvorby.

Má výstava Patchwork s Láskou mě přivedla k založením a vedení dvou patchworkových klubů v Černuci a v Nelahozevsi, vedení kurzů a k vytvoření webových stránek, kde se mohu s Vámi podělit o vše, co se kolem patchworku děje.